بهترین عناوین بازی برای گوشی و تبلت، آیفون، آیپد و اندروید

بهترین عناوین بازی برای گوشی و تبلت، آیفون، آیپد و اندروید

گوشی هوشمند یا تبلتی که به تازگی خریده اید قابلیت های فراوانی دارد. با استفاده از آنها می توانید با دوستان و اقوام خود در ارتباط باشید، وقتی از رایانه خود دور هستید، کارایی بیشتری داشته باشید یا حتی با استفاده از برنامه های هنری، ساخت موسیقی و نوشتاری به بروز خلاقیت شما کمک می کند. و مهم تر از همه شما می توانید با استفاده از آنها بازی کنید. دیگر وقتی در مترو یا صف فروشگاه هستید حوصله شما سر نمی رود . دستگاه هوشمندی که داخل جیب شما است دنیای جدیدی از بازی را برای شما ارائه می کند و تنوع این بازی ها در گوشی آیفون، تبلت آیپد و گوشی های اندرویدی بسیار بالا است.

بهترین عناوین بازی برای گوشی و تبلت

در ادامه لیستی از بازی های محبوب مخصوص این دستگاه های هوشمند را برای شما ارائه می کنیم:

معرفی بازی Paper

Alto’s Adventure – iOS (نسخه اندروید در دست ساخت)

اسنوبورد معمولا ورزش دشواری در نظر گرفته می شود. بازی Alto’s Adventure با ایجاد تغییراتی این بازی را جذاب تر کرده است. این بازی هنوز دارای تپه های شیب دار، پرش های بسیار بلند و چرخش های دیوانه کننده است، اما با استفاده از موسیقی آرامش بخش و طراحی بسیار زیبا، در عین هیجان می توان از طراحی بازی لذت برد.

معرفی بازی Paper

NekoAtsume – iOS, Android

بازی ها همیشه نباید چالشی باشند. در بازی NekoAtsume نیازی به بدست آوردن امتیاز بالا، یا کشتن دشمنان یا تجربه هیجان فعالیت های پرسرعت نیست. در این بازی شما گربه جمع آوری می کنید. شما یک خانه دارید با اسباب بازی، غدا و آیتم های دوست داشتنی دیگر آن را پر می کنید و سپس منتظر می مانید. در این بازی نیازی نیست کار زیادی انجام دهید، اما هیجان خود را دارد، به طور مثال وقتی که گربه لباس یک کابو را پوشیده است یا یک فرعون نمایان می شود. اگر کودک شما عاشق حیوانات خانگی است به احتمال زیاد این بازی را دوست خواهد داشت.

معرفی بازی Paper

Threes – iOS, Android

گاهی اوقات برای سپری کردن زمان تنها به یک بازی موبایل نیاز داریم و با بازی Threes می توانید به خوبی سرگرم شوید. این بازی قاعده ساده ای دارد. شما کارت های شماره دار را اضافه می کنید تا اعداد بسیار بزرگتری را ایجاد کید. اما همانند بازی های پازلی دیگر، برای این که بازی را به راحتی انجام دهید باید بر آن مسلط شوید. به آسانی می توانید ساعت ها وقت خود را برای بدست آوردن امتیاز بالا در این بازی سپری کنید. برنامه نویسان این بازی نسخه رایگانی از این بازی را ارائه کرده اند، تا قبل از خریدار کمی با آن آشنا شوید.

معرفی بازی Paper

Lara Croft Go – iOS, Android

بازی Lara Croft Go همانند بازی قبلی خود Hitman Go یک بازی اکشن مهیج است که برای گوشی های هوشمند طراحی شده است. این بازی مقبره های وسیع و هیجانات یک محیط تاریخی در بردارد چیزی شبیه بازی Tomb Raider. با وجود این شباهت ها، یک بازی ماجراجویی شخص سوم نیست، بلکه بیشتر شبیه یک پازل است که در آن لارا به آرامی سعی در پیدا کردن بهترین راه برای خروج است. و البته، در کنار حل کردن چالش های محیط با دشمنان هم سرو کار دارید.

معرفی بازی Paper

Monument Valley – iOS, Android

بازی Monument Valley احتمالا زیباترین بازی موبایلی است که تا به حال ارائه شده است، اما این فقط زیبایی ظاهری بازی نیست که توجه ها را به خود جلب می کند. این بازی پازلی شما را در دنیاهای کوچکی قرار می دهد که سرشار از معماری های پیچیده است و باید تشخیص دهید چگونه راه خود را از میان این ساختمان ها پیدا کنید. این بازی نسبتا کوتاه است، اما تجربه بی نظیری را برای شما ارائه می کند.

معرفی بازی Paper

Ridiculous Fishing – iOS, Android

گاهی اوقات یک بازی سرگرم کننده قاعده مسخره ای دارد. بازی Ridiculous Fishing تنها یک بازی مرتبط با ماهی گیری نیست، بلکه همچنین می توانید ضایعات خود را به هوا پرتاب کنید و آنها را به تکه های بسیار ریز تکه تکه کنید. این کار به نظر مسخره است، اما شیوه بازی به شکلی است که به راحتی نمی توان آن را انجام داد. شما می خواهید هر ماهی ای که در بازی وجود دارد را بگیرید و بعد آنها را تکه تکه کنید.

معرفی بازی Paper

Hearthstone – iOS, Android

بازی ورق دیجیتالی شرکت بلیزاد برای موبایل فوق العاده است. اگر چه بازی Hearthstone در ابتدا برای رایانه انتشار یافت، نسخه موبایلی آن نیز جالب است و کلیه نسخه های بازی پیشرفت قابل قبولی داشته است. شاید بهترین بخش بازی Hearthstone نحوه گسترش آن است: زیرا شرکت بلیزارد ضمائم گسترده ، ماجراجویی یک نفره و حتی حالت های جدید بازی را ارائه کرده است. شما هیچ وقت از این بازی خسته نمی شوید.

معرفی بازی Paper

Badland 2 – iOS (Android coming)

بازی Badland از زمان عرضه خود در سال ۲۰۱۳، یکی از بازی های جذاب موبایلی به حساب می آید. مناظر تیره، متغیر و زیبای آن باعث تمایز این بازی شده است و بازی نامه چالشی آن برای یک صفحه نمایش لمسی به خوبی طراحی شده است. نسخه های جدیدتر این بازی لذت نسخه اولیه آن را عرضه می کنند و با عرضه مراحل بیشتر، آزادی بیشتر و چالش های بیشتر آن را جذاب تر کرده اند.

معرفی بازی Paper

Device 6 – iOS

آیا این یک بازی است یا نوع جدیدی از رمان؟ هر نامی که بخواهید بر روی آن بگذارید، Device 6 یک معمای شگفت انگیز است که بر روی همه سیستم عامل ها قابل نصب نیست. برای انجام این بازی، شما باید دستگاه هوشمند در دست خود را بچرخانید و جابجا کنید و از انگشتان خود برای حل پازل ها استفاده کنید. در یک مرحله باید روبروی یک آینه بایستید تا بتوانید بازی کنید. این بازی شبیه خواندن یک رمان جاسوسی هیجان انگیز بر روی دستگاه هوشمندی است که یک جاسوس از آن استفاده می کند.

معرفی بازی Paper

Her Story – iOS

احتمالا زمان زیادی را صرف تماشای ویدئو در موتور جستجوی گوگل می کنید. Her Story این کارهای را انجام می دهد و آن را به یک بازی داستان محور زیبا تبدیل کرده است که در آن باید ویدئوهای بازجویی را مشاهده کنید و به دنبال یک پایگاه داده پلیسی برای حل یک مورد پیچیده باشید. چه کسی فکرش را می کرد که جستجو در گوگل برای دستگیر کردن یک قاتل بکار بیاید؟

معرفی بازی Paper

Downwell – iOS (نسخه اندروید در دست ساخت)

دکمه های کنترل لمسی برای بازی های اکشن پرسرعت خیلی خوب نیستند. از زمان ارائه بازی های آیفونی، برنامه نویسان تلاش کرده اند تا بازی های اکشن کنسول های قدیمی را به بازی های قابل اجرا در دستگاه های هوشمند بدون دکمه تبدیل کنند. بازی Downwell در این امر موفق بوده است و بازی جدید در مورد افتادن در یک چاه و استفاده از چکمه های تفنگ دار که هم برای کشتن دشمنان و هم جهت یابی استفاده می شود، را ارائه می کند. این بازی عملکرد خوبی دارد و برای انجام آن نیازی به خرید دسته بازی ندارید.

معرفی بازی Paper

Prune – iOS, Android

بازی ای که در مورد کاشت درخت بن سای باشد به نظر جالب نیست. اما بازی Prune این مفهوم را بکار گرفته و آن را به یک بازی پازلی نوآورانه تبدیل کرده است که بر خلاف همه بازی هایی است که تا به حال انجام داده اید. این بازی به این شکل است که شما باید درختان را به درستی هرس کنید تا از میان موانع موجود رهایی پیدا کرده و رشد کنند و نورخورشیدی که به آن نیاز دارند را دریافت کنند. این بازی به نظر آسان است، اما وقتی که با باد و موانعی که به درخت شما آسیب می رسانند، سر و کار داشته باشید، چندان راحت به نظر نمی رسد. از طرف دیگر، وقتی یک مرحله را به پایان رساندید، درختی را برجا می گذارید که شبیه یک کارهنری است.

 

پاسخ دهید!

پاسخ دهید!