43 بازی که نمی توان برای تجربه شان صبر کرد!

43 بازی که نمی توان برای تجربه شان صبر کرد!

سال ۲۰۱۵ سال خوبی برای بازی های ویدئویی بود و محصولات جدیدی عرضه شد که از بازی های درام نوجوانانه هیجان انگیز تا بازی های نقش آفرینی آخر الازمانی را در بر می گرفتند و سال ۲۰۱۶ نیز به همان اندازه چشمگیر خواهد بود. امسال هدست های واقعیت مجازی که با استفاده از آنها می توان بازی های هیجان انگیزی را انجام داد، در قفسه مغازه ها و منزل افراد قرار می گیرند و انواع جدیدی از تجربیات تعاملی را ارائه می کنند. امسال سالی است که بازی های Legend of Zelda, Final Fantasy و Doom همان اشتیاق قبلی را بر می انگیزند. شاید سالی باشد که که بازی The Last Guardian بالاخره عرضه می شود.

ماهیت توسعه بازی به این معناست که احتمالا چند مورد از این بازی ها تا سال ۲۰۱۷ یا بعد از آن به تاخیر می افتد. در واقع، بعضی از بازی های این لیست بازی هایی هستند که دوست داشتیم امسال بازی کنیم. اما اگر چه عرضه بعضی از بازی ها به تاخیر می افتد، ۲۰۱۶ هنوز سالی فوق العاده با بازی های جدید به نظر می رسد، امسال بالاخره می توانیم The Last Guardian را بازی کنیم!

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Abzu پلتفرم (PS4, PC – 2016)

Abzu اولین محصول از استودیوی جدید Giant Squid است که مات ناوا ، کارگردان هنری بازی های gorgeous Journey و Flower آن را تاسیس کرده است. و بازی Abzu همانند آن دو بازی یک تجربه غیرخشونت آمیز را ارائه می کند و باعث می شود که شما از شگفتی های دنیای جدید البته در زیر آب بازدید کنید.

[one_half]44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Adrift پلتفرم (PS4, Xbox One, PC, Oculus Rift – 2016)

بازی های واقعیت مجازی صادقانه بالاخره عرضه می شود و تنها چند مورد از این بازی ها به اندازه

Adrift هیجان انگیز هستند. این بازی که شما را در نقش یک فضانورد را بازی می کنید که سعی می کند یک ایستگاه فضائی نابود شده را نجات دهد و همچنین به عنوان بازی غیر واقعیت مجازی استاندارد نیز موجود است. اما وقتی نسخه واقعیت مجازی آن را بازی کنید و عینک به چشم بزنید بسیار خاص و ترسناک می شود.

[/one_half]

[one_half_last]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Attack on Titan پلتفرم (PS3, PS4, Vita – 2016)

بازی Attack on Titan هر چیزی که یک بازی فوق العاده نیاز دارد را داراست. این بازی در آینده رخ می دهد، زمانی که باقی مانده بشر با غول های آدم خوار در یک شهر محصور نبرد می کنند، اما تا به حال بازی های این شکلی عمدتا به فراموشی سپرده شده اند. این بازی جدید، از استودیویی که بازی های Dynasty Warriors و Dynasty Warriors ، spinoff Hyrule Warriors را پیش تر به بازار عرضه کرده است، می تواند اولین بازی ای در نوع خود باشد که توجه زیادی را به خود جلب می کند.

[/one_half_last]

Batman پلتفرم (Platforms TBA – 2016)

به نظر می رسد که Telltale از تبدیل سریال های محبوب به بازی های اپیزودی دست بر نمی دارد. این استودیو بازی هایی را با اقتباس از سریال های The Walking Dead و Game of Thrones و Minecraft پیش از این عرضه کرده است و برای سال بعد بازی را براساس سریال Caped Crusader روانه بازار می کند.

[one_half]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Battleborn پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – May 3rd)

وقتی بازی hybridBorderlands را با بازی رقابتی چند نفره likeDota 2 یا League of Legends ترکیب شود چه اتفاقی می افتد؟جواب این سوال چیزی شبیه بازی Battleborn است که آخرین بازی هیجانی شرکت Gearbox Software است.

[/one_half]

[one_half_last]

Below پلتفرم (PC, Xbox One – 2016)

استودیویی که در تولید بازی موبایلی محبوب gameSuperbrothers&Sworcery EP : Sword مشارکت داشت با یک بازی ماجراجویی دیگر بازگشته است، اما این بار به شکل یک بازی اکشن نقش آفرینی. این بازی همانند بازی Dark Souls است که بازی Sworcery با آن ترکیب شده است و فضای اکشن تری دارد.

[/one_half_last]

Bound پلتفرم (PS4 – 2016)

بازی Bound تا حدودی یک هنر قطعه تعاملی و تا حدودی یک بازی ویدئویی است و شبیه قسمتی از هنر مدرن است که به یک بازی PS4 تبدیل شده است. طراحان این بازی آن را “به سختی قابل توصیف” نامیده اند، اما این عبارت حق مطلب را برای این بازی ادا نمی کند.

[one_half]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Cuphead پلتفرم (PC, Xbox One – 2016)

بازی Cuphead یک بازی ویدئویی با کیفیت HD است که شبیه کارتون های دهه ۱۹۲۰ است و سبک محور است.این هشدار را باید بدهم که این بازی زیبا است، اما در عین حال سخت است.

[/one_half]

[one_half_last]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Crackdown 3 پلتفرم (Xbox One – 2016)

بازی اکشن انفجاری Crackdown پس از مدت ها انتظار امسال به بازار روانه می شود، اما این بار با فن آوری ابری میکروسافت تجهیز شده است تا نابودی بیشتری را به بار بیاورد.

[/one_half_last]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Dark Souls III پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – April 12th)

بازی های سری Souls با عرضه کاراکترهای وحشتاک غرق در خون کمی تغییر پیدا کرده است، اما در ماه آوریل در آخرین نسخه همه چیز به حالت نرمال برمی گردد و می توان بازی اکشن خشونت آمیزی مثل سری های قبلی را انتظار داشت که گیم پلی آن عجیب غریب تر و سریع تر است.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!Day of the Tentacle Remastered پلتفرم (PS4, Vita, PC – 2016)

به نظر می رسد که به زودی هر بازی ماجراجویی کلاسیک تیم شافر بار دیگر با سخت افزارهای مدرن بازطراحی می شود. پس از انتشار مجدد بازی Grim Fandango، استودیو Schafer Double Fine یکی از اولین بازی های محبوب خود در سال ۱۹۹۳ به نام quirky Day of the Tentacle را باز آفرینی کند.

Deus Ex: Mankind Divided پلتفرم
(PS4, Xbox One, PC – August 23rd)

در نسخه بعدی بازی هیجان انگیز Deus Ex: Human Revolution تغییر چندانی ایجاد نشده است. ترکیب مخفی کاری، نبرد کامپیوتری مشابهی را انتظار داشته باشید، اما در مقیاسی بزرگتر و با آزادی بیشتر برای غلبه بر مشکلات.

Dishonored 2 پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – 2016)

ما هنوز در مورد قسمت بعدی بازی اکشن فوق العاده Dishonored که ۱۵ سال پس از سال ابتدایی رخ می دهد، چیز زیادی نمی دانیم. اما انتظار چهار ساله بین بازی ها به اندازه کافی طولانی بوده است و امیدواریم به Dunwall هجوم ببریم.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Doom پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – 2016)

بازی تفنگی شیطانی یک نفره DOOM پس از تاخیر و مشکلات فراوان بالاخره روانه بازار می شود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۸ عرضه شد و پس از یک دوره طراحی که شامل شروع مجدد به طور کامل در سال ۲۰۱۱ می شد،امسال نسخه جدید آن به بازار روانه می شود. تنها چیزی که می دانیم این است که این بازی پر از شیاطین، اسلحه و تفنگ های شیطانی است.

Edge of Nowhere پلتفرم (Oculus Rift – 2016)

اغلب بازی های واقعیت مجازی تک نفره هستند و از فن آوری برای غرق کردن شما در دنیای مجازی استفاده می کنند، انگار که شما واقعا در آن دنیا قرار دارید. اما این بازی از استودیویی که پیش از این بازی Ratchet & Clank and Resistance را روانه بازار کرده است در عوض از واقعیت مجازی برای احیای بازی های ماجراجویی شخص ثالث استفاده می کند.

EVE Valkyrie پلتفرم (Oculus Rift – 2016)

در صورتی که قصد خرید یک هدست واقعیت مجازی Oculus Rift را دارید، اولین بازی که احتمالا با آن انجام می دهید EVE Valkyrie خواهد بود. این بازی نبرد سگ های چند نفره، در هنگام ارائه همراه با هدست عرضه می شود و با عینک واقعیت مجازی که به صورت دارید، تجربه منحصر به فردی را برای شما ارائه می کند.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Far Cry Primal پلتفرم
(PS4, Xbox One, PC – February 23rd)

سری بازی های سبک جهان باز استودیو Ubisoft با بازی Far Cry به عصر سنگی بر می گردند، بازی که در آن باید برای بقا با گربه های تیز دندان و ماموت های شکاری مبارزه کنید.

Final Fantasy XV پلتفرم (PS4, Xbox One – 2016)

از زمان آخرین عرضه سری بازی های Final Fantasy زمان زیادی گذشته است، بنابراین انتظار برای نسخه ۱۵ این بازی زیاد است. این بازی برای مدتی در حال طراحی بوده است. این کار در سال ۲۰۰۶ آغاز شد، زمانی که این بازی هنوز Final Fantasy Versus XIII نامیده می شد و برای PS3 روانه بازار شده بود، بنابراین این احتمال وجود دارد که سری جدید این بازی شلوغ و درهم باشد، اما تجربه سواری با چوکوبوکو برای بار دیگر افراد زیادی را منتظر عرضه سری جدید این بازی نگه داشته است.

Final Fantasy Explorers پلتفرم (۳DS – January 26th)

بازی چند نفره Monster Hunter را در دنیای Final Fantasy قرار دهید، شما یکی از بازی های غافلگیرانه سال را در اختیار دارید.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Firewatch پلتفرم (PS4, PC – February 9th)

Firewatch اولین بازی از یک استودیوی جدید است، اما این استودیو تیمی را گردهم آورده است که ما را هیجان زده می کند و نویسنده ها و طراحانی در اختیار دارد که در بازی هایی مثل The Walking Dead ، BioShock 2 نقش داشته اند و از هنر طراح مشهور اولی موس بهره می گیرد. نتیجه یک بازی ماجراحویی فوق العاده در مورد گشت و گذار در بیابان ویومینگ است.

Gears of War 4 پلتفرم (Xbox One – 2016)

از زمانی که مایکروسافت این برند را مورد تملک خود قرار داده است این اولین محصول از سری بازی های اکشن خشونت آمیز این برند است. این بازی توسط استودیوی جدیدی که Coalition نام دارد طراحی شده است نه استودیوی Epic Games. با این حال، مهم نیست که سازنده این بازی چه استودیویی است، شما می توانید منتظر بازگشت اسلحه های اره زنجیره ای باشید.

Gravity Rush 2 پلتفرم (PS4 – 2016)

نسخه اول بازی Gravity Rush یک بازی فوق العاده بود که به یک گروه کلاسیک مرتبط بود، زیرا تنها برای PlayStation Vita در دسترس بود. اما نسخه بعدی این بازی که براساس بازی اکشن مبارزه ای اولیه است، برای PS4 عرضه می شود و در نتیجه می تواند مخاطبین بیشتری را برای خود جذب کند.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Hitman پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – March 11th)

از آخرین باری که بازی های سری Hitman روانه بازار شد چند سالی می گذرد که شامل spinoffHitman Go مبتکرانه موبایلی نمی شود، سری بازی ای که در مورد قاتل خون سرد و بی رحم است. نسخه جدید این بازی این روند را ادامه می دهد و از لحاظ چگونگی انجام وظایف آزادی زیادی به شما می دهد و برای بررسی مسیرهای مختلف جعبه های بزرگی را برای شما ارائه می کند.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Horizon Zero Dawn پلتفرم (PS4 – 2016)

در بازی های ویدئویی کمتر دایناسور پیدا می شود و دایناسورهای روباتی نیز کمتر ظاهر می شوند. Horizon Zero Dawn یک بازی اکشن در مورد بقای یک آینده پسا آپوکالیپتیک عجیب غریب است که تیم طراح بازی های تفنگی سری Killzone آن را ارائه کرده اند. این بازی به مدت ۱۰۰۰ سال در آینده رخ می دهد، اما این مساله به این معنا نیست که نمی توانید گیمر خوبی باشید.

Hyrule Warriors Legends پلتفرم (۳DS – March 25th)

نسخه اول بازی yrule Warriors در کنسول Wii U غافلگیر کننده بود، در واقع ترکیبی از صحنه های اکشن Dynasty Warriors و کاراکترهای آیکونیک و مکان های Legend of Zelda را ارائه می کند. نسخه سه بعدی این بازی نیز تا حدودی مشابه است، اما یک تفاوت مهم دارد: لینک، زن کماندار.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!The Last Guardian پلتفرم (PS4 – 2016)

این بار واقعا این اتفاق می افتد و این به بازی روانه بازار می شود. بازی Last Guardian پس از این که اولین بار در سال ۲۰۰۹ روازنه بازار شد، نماینده ای برای بازی های هم ژانر خود بود. امسال شرکت سونی اعلام مشخص کرد که نسخه جدید این بازی در کنسول PS4 چگونه است ، اما در سال ۲۰۱۶ عرضه می شود. اکنون تنها یک سوال باقی می ماند: چه کسی می میرد، پسر یا سگ پرنده؟

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!The Legend of Zelda پلتفرم (Wii U – 2016)

استودیوی Hyrule بازی های جهان باز ر ا روانه بازار می کند. جدیدترین محصول این استودیوی بازی Legend of Zelda است که بزرگترین بازی این استودیو به حساب می آید، به گیمرها دنیای وسیعی را در اختیار قرار می دهد، چه به صورت پیاده چه بر روی اسب. و با توجه به این که کنسول Nintendo NX در حال ساخت است و بزودی عرضه می شود، شاید آخرین بازی بزرگی است که در کنسول Wii U عرضه می شود.

Manifold Garden پلتفرم (PS4, PC – 2016)

حتی توصیف بازی Manifold Garden یک معمای گیج کننده است. این بازی به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از جادبه بتوانید روی هر سطحی راه بروید، که باعث می شود در دنیای عجیب غریب گشت بزنید.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Mighty No 9 پلت فرم (PS3, PS4, Vita, Xbox 360, Xbox One, Wii U, 3DS, PC – February 9th)

فصل بعدی سری بازی های نقش آفرینی علمی تخیلی یک راز باقی مانده است. اطلاعاتی کم و تریلر مختصری در ارتباط با این بازی دریافت کرده ایم، اما در مورد بقیه مسائل شما همچنان باید به حدس زدن ادامه دهید.

کیجیل نافون دیگر برای استودیو Capcom کار نمی کند. اما در عوض او استودیوی جدید Mega Man را افتتاح کرده است.بازی جدید این استودیو قطعا Mega Man نام ندارد، اما هر چیزی که از این سری بازی ها انتظار دارید، از رباتی که می دود، می پرد و به رئیس ها شلیک می کند تا قدرت جدیدی بدست بیاورد را در بر می گیرد. اسم این بازی Mighty No. 9 است.

Mirror’s Edge Catalyst
پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – May 24th)

طرفداران چندین و چند سال است که منتظر نسخه جدی بازی Mirror’s Edge است و در نهایت بزودی روانه بازار می شود. این بازی تا حدود زیادی شبیه نسخه اولیه خود است، و تمرکز بر سرعت و حرکت پارکور است، اما نزاع کمتری در آن مشاهده می شود و دنیای بزرگتری برای سیاحت وجود دارد.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

No Man’s Sky پلتفرم (PS4, PC – June)

No Man’s Sky شاید بزرگترین بازی است که تا به حال ساخته شده است و هستی ای را شامل می شود که از ۱۸ کوئینلیون ( ۱ با هجده صفر به توان ۲) دنیا ساخته شده است که هر کدام با دیگری تفاوت دارند. این که بازی در این دنیای بزرگ سرگرم کننده است را باید دید، اما این توصیفات طرفداران بازی های علمی تخیلی را بی تاب کرده است.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Persona 5 پلتفرم (PS3, PS4 – 2016)

بازی های Persona شامل دانش آموزان دبیرستانی ژاپنی است که قدرت احضار موجودات و مبارزه با هیولاهای شیطانی را دارند. این بازی ها تقابلی بین بازی های نقش آفرینی و شبیه سازی مصنوعی است و شما را وا می دارد تا بین کشتن هیولا و کار مدرسه و یک زندگی اجتماعی تعادل ایجاد کنید. سری پنجم این بازی در توکیوی امروزی است و شامل گروهی از دانش آموزان هستند که به دزدانی خیالی تبدیل می شوند.

Pokemon Go پلتفرم (iOS, Android – 2016)

بازی های واقعیت افزوده به ندرت هیجان انگیز هستند، اما اکثرا Pokemon را وارد دنیای واقعی نمی کنند تا غارت و نبرد کند. هنوز دقیقا مشخص نیست که بازی Pokemon Go به چه شکلی است یا چگونه باید آن را بازی کرد، اما هنوز هم ملاقات با Squirtle هیجان خود را دارد.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Quantum Break پلتفرم (Xbox One – April 5th)

بازی Quantum Break با وجود این که سه سال پیش رونمایی شد، هنوز مسائل نامعلومی در مورد آن وجود دارد. یک ویدئو گیم/برنامه تلویزیونی ترکیبی از استودیویی که قبلا بازی Alan Wake را روانه بازار کرده است، یک عرضه بلندپروازانه است، اما این سوال باقی می ماند که بخش های مختلف چگونه با هم کار می کنند و آیا به راحتی با هم ترکیب می شوند. اما پس از تاخیرهای چندین و چند باره، در ماه آوریل امسال بالاخره این بازی روانه بازار می شود.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Ratchet & Clank پلتفرم (PS4 – April 12th)

نسخه بعدی بازی Ratchet & Clank کاملا جدید نیست. در عوض، شکل اولیه PS2 بازی در سال ۲۰۰۲ گرفته شده و برای سخت افزارهای امروزی سازگار شده است و فوق العاده به نظر می رسد.

ReCore پلتفرم (Xbox One – June)

کیجیل نافور تنها به عنوان وارث معنوی استودیوی Mega Man شناخته نمی شود، بلکه در حال ساخت بازی علمی تخیلی پیچیده ای با چند نفر از طراحان اصلی سری بازی Metroid Prime است. در مورد قسمت اعظمی از بازی اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است، اما حداقل می دانیم که دو سگ روباتی و یک سیاره بیابانی به سبک تاتوئین دارد.

[one_half]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Street Fighter V پلتفرم (PS4, PC – February 16th)

نسخه بعدی Street Fighter ترکیبی از ویژگی قدیمی و جدید است. این نسخه شامل بازگشت شخصیت های محبوبی مثل Dhalsim, Zangief و Vega است و همچنین کاراکترهای جدیدی مثل جنگنده برزیلی لورا تا اولین مبارز عرب، رشید را در بر می گیرد.

[/one_half]

[one_half_last]

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

Star Fox Zero پلتفرم (Wii U – April 22nd)

اولین نسخه جدید بازی Star Fox در طول یک دهه گذشته بازی است که چیزهای زیادی برای ثابت کردن دارد. برداشت های اولیه در مورد طرح کنترل دشواری که داشت چندان مثبت نبود، بنابراین Nintendo عرضه آن را به تاخیر انداخت تا کمی ابزار آن را تغییر دهد. یکی از نکات مثبت این بازی است که به شما این امکان را می دهد که فضاپیمایی را برانید که همچنین می توان به یک مرغ ربات تبدیل شود.

[/one_half_last]

Uncharted 4 پلتفرم (PS4 – April 26th)

نسخه چهارم بازی Uncharted نیز آخرین محصول Nathan Drake خواهد بود. ماجراجویان قهرمان بخش قابل توجهی از بازی های PlayStation 3 را شامل می شد و طراح بازی Naughty Dog برای آخرین بار به PS4 برگردانده است. انتظار داشته باشید که محیط های بزرگ، انتخاب دیالوگ بیشتر و حالت بازی چند نفره ای را مشاهده کنید که واقعا سرگرم کننده است.

Unravel پلتفرم (PS4, Xbox One, PC – February 9th)

احتمالا می دانید EA شرکت بزرگی است که Madden و Battlefield را روانه بازار کرده است، اما بازی Unravel بسیار متفاوت است: یک ماجراجویی آرام و نیازمند تفکر که یک قهرمان کوچک دوست داشتنی را ستاره می کند.

What Remains of Edith Finch
پلتفرم (PS4 – 2016)

Giant Sparrow – استودیویی که پیش تر بازی سیاه و سفید The Unfinished Swan را روانه بازار کرده بود، پروژه بعدی خود را داستان های کوتاهی در مورد یک خانواده نفرین شده در ایالت واشنگتن توضیح می دهد. از مبارزهای اول به سختی می توان نحوه پیشرفت بازی را متوجه شد، اما قطعا این بازی حس ترس و وحشت را در شما بر می انگیزد.

44 بازی که نمی توان برای تجربه شان تا سال 2016 صبر کرد!

The Witness پلتفرم (PS4, PC – January 26th)

جاناتان هیت یکی از طراحان اصلی بازی Braid بود، اما در چند سال اخیرا تنها بر روی یک پروژه انرژی خود را متمرکز کرده است. بازی Witness شبیه یک بازی امروزی برگرفته از بازی Myst است که گیمرها را در یک بیابان متروک رها می کند و به آنها دستور می هد تا رمزهای آن را کشف کند و معماهای آن را حل کند.

XCOM 2 پلتفرم (PC – February 5th)

قسمت بعدی بازی علمی تخلیل استراتژیک XCOM: Enemy Unknown در آینده رخ می دهد که در آن بیگانگان حکم فرمایی می کنند. این قسمت که دو دهه بعد از نسخه اولیه تعیین شده است تصور جدیدی از دنیا را به تصویر می کشید که بیگانگان بر آن حکومت می کنند و در نتیجه موجودات جدید و فن آوری های جدیدی به بازی اضافه شده است. این بازی همچنین مراحل جدیدی را نسبت به نسخه قبلی خود دارد و به این معناست که هر مبارزه متفاوت است.

لینک اشتراک گذاری

پاسخ دهید!

پاسخ دهید!