Roll Turtle

نویسنده
kirafu
عرضه
2016-08-27
نسخه
1.1.
نیازمندی
اندروید 2.3.3 وبالاتر

طراحی عالی و رنگارنگ محیط بازی در کنار گیم پلی ساده و سرگرم کننده بازی بدون شک شما را ساعت ها به گوشی میخکوب می کند! کنترل شخصیت اصلی بازی تنها با لمس دو سمت صفحه نمایش (چپ و راست) صورت می پذیرد و شما باید با حرکت و عدم برخورد به موانع در هر مرحله به نوزاد خود برسید و ان مرحله را پشت سر بگذارید!

Product Description

Roll Turtle  بازی جدید و سرگرم کننده پازل پلتفرمر با طراحی عالی و قابل قبول از استودیوی بازیسازی kirafu برای دستگاه های اندرویدی است که ساعت ها پیش با قیمت ۲٫۹۹ دلار در مارکت بزرگ گوگل منتشر شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازی های جدید اندرویدی معرفی کنیم. در این بازی شما در نقش پدر لاک پشت های کوچک می بایست در ۵ جهان مختلف نوزادان خود را نجات دهید! این بازی توانسته چندین جایزه مختلف اعم از ۴C Digital Design، Bahamut Indie Game را کسب کند و در چندین کشور مختلف به عنوان یکی از بهترین بازی ها انتخاب شود! طراحی عالی و رنگارنگ محیط بازی در کنار گیم پلی ساده و سرگرم کننده بازی بدون شک شما را ساعت ها به گوشی میخکوب می کند! کنترل شخصیت اصلی بازی تنها با لمس دو سمت صفحه نمایش (چپ و راست) صورت می پذیرد و شما باید با حرکت و عدم برخورد به موانع در هر مرحله به نوزاد خود برسید و ان مرحله را پشت سر بگذارید!

 

این بازی با گیم پلی و گرافیک منحصر به فد خود شما را ساعت ها دچار چالشو هیجان میکند. موسیقی این بازی برای شما یک ریتم و اشتیاق برای کمک به جوجه لاک پشت ها ایجاد میکند که فراموش کردن آن هم کمی سخت و مشکل است.

ویژگی های بازی پازل Roll Turtle

گیم پلی ترکیبی پازل و پلتفرمر با طراحی نوآورانه
۵ جهان مختلف با ۳۰۰+ سطح منحصر به فرد
خودآموز و کنترل آسان با لمس و سپس حرکت!
طراحی جالب شخصیت اصلی بازی (لاک پشت)
موسیقی منحصر به فرد و تم های مختلف برای هر جهان
بهینه سازی شده برای تبلت ها و گوشی های اندرویدی
دستاوردها و لیدربورد + بدون تبلیغات و یا خرید درون بازی

 

 

  دانلود اپلیکیشن      راهنمای دانلود  

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “Roll Turtle”