Désiré

نویسنده
Sylvain Seccia
عرضه
2016-06-22
نسخه
1.0.3
نیازمندی
اندروید 4.0 به بالا

چشم ها احساسات را لو می دهند، Désiré غمگین است و این حس غمناک درست از چشم ها به عمق وجودتان راه پیدا خواهد کرد! او به کوری رنگ مبتلاست و جهان را تماما سیاه و سفید می بیند؛ با تردید همراهش شوید و در زندگی بدون شادی او سهمی داشته باشید!

Product Description

Desire بازی جدید ماجراجویی با داستانی بسیار غمگین از استودیوی بازیسازی Sylvain Seccia برای دستگاه های اندروید است که دارای سبک اشاره و کلیک با مضمون ماجراجویی می باشد. داستان بازی اینگونه توسط سازنده بیان شده است: “چشم ها احساسات را لو می دهند، Désiré غمگین است و این حس غمناک درست از چشم ها به عمق وجودتان راه پیدا خواهد کرد! او به کوری رنگ مبتلاست و جهان را تماما سیاه و سفید می بیند؛ با تردید همراهش شوید و در زندگی بدون شادی او سهمی داشته باشید! Désiré در جستجوی رنگی برای دنیای سیاه خود به هرجایی که فکرش راه می دهد، می رود، با افراد بسیاری روبرو می شود اما انگار تاریکی به نامش خورده و هر چه تقلا می کند راهی به روشنایی نمی‌بَرَد! ما در دنیای مدرن امروز از زندگی اجتماعی فاصله گرفته ایم، اگر کمی به زندگی دقیق تر بنگریم بیش از گذشته منزوی شده ایم؛ Désiré نقشی کوچک در بیدارشدنمان ایفا خواهد کرد!” اگر از علاقه مندان به بازی های ماجراحویی اندروید هستید تحت هیچ شرایطی بازی جدید Désiré را از دست ندهید.

 

 

ویژگی های بازی ماجراجویی Désiré

شامل ۴ فصل مختلف
حضور ۴۰ شخضیت دورن بازی
بیش از ۵۰ صحنه پر از معما
ماجراجویی در دنیایی که شما را دلزده میکند
پشتیبانی از زبان های فرانسوی، انگلیسی، اسپانیایی، روسی

تغییرات نسخه ی v1.0.3:

* اضافه شدن ترجمه جدید : Spanish
* در صورتی که وسط بازی از بازی به بیرون پرت شدید ؛ از داخل بازی گرافیک رو پایین بیارید.

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی Désiré

فایل apk بازی Désiré را دریافت و نصب نمایید.

فایل دیتا بازی Désiré را دریافت و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی دیتا با نام com.seccia.desire را در مسیر android / obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.

 

 

 

  دانلود اپلیکیشن      راهنمای دانلود  

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “Désiré”