Plants vs Zombies 2 HD Mode + Data

نویسنده
ELECTRONIC ARTS
عرضه
2016-06-06
نسخه
4.8.1
نیازمندی
اندروید 3 وبالاتر

نسخه ی دوم بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان برای سیستم عامل اندروید می باشد که که در آن زامبی ها به زرادخانه ی شما حمله ور شده اند و می بایستی از خانه ی خود در مقابل ان ها توسط گیاهان مختلف دفاع کنید.

Product Description

Plants vs Zombies 2 HD نسخه ی دوم بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان برای سیستم عامل اندروید می باشد که که در آن زامبی ها به زرادخانه ی شما حمله ور شده اند و می بایستی از خانه ی خود در مقابل ان ها توسط گیاهان مختلف دفاع کنید. با انواع ابزارهای مختلف همچون بمب های گیلاس و دیوار باید جلوی زامبی ها ایستاده و از رسیدن به خانه ی خود جلوگیری کنید. اگر از طرفداران بازی های برج دفاعی باشید و نسخه ی اول این بازی را تجربه کرده اید، قطعا نسخه ی دوم بازی فوق نیز برایتان جالب توجه و هیجان انگیز خواهد بود و باید از قدرت تفکر خود تا می توانید استفاده ی کامل را ببرید و با مهارت های خاص زامبی ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

 

 

 

زامبی ها در حال برگشتن هستند. زمان مهم است! یکی از بهترین بازی های استراتژیک ، ماجراجویی و اکشن که برای شما لحظات جذاب، شاد و لذت بخشی را به ارمغان می آورد. به Crazy Dave بپیوندید در جایی که شما افسانه های زامبی ها و خود انها را خواهید دید. ارتشی آماده و قوی از گیاهان اماده کرده ، آنها را با کودهای گیاهی قوی کرده و سیستم دفاعی خود را طوری منظم کنید که از مرکز شما محافظت کنند. به مبارزه با زامبی های در تمام جهان در Piñata Party رفته تا بتوانید جوایز بیشتری ببرید. اما این تازه شروع کار است! آینده برای شما رازهای بیشتری دارد…. همچنین زامبی های بیشتر.

 

ابتدا فایل نصبی Plants vs Zombies 2 HD را دانلود و نصب نمایید،

سپس فایل فشره دیتا Plants vs Zombies 2 HD را دانلود کنید و پس از استخراج پوشه  را در Android/obb/ انتقال دهید.

 

 

بازی Plants vs. Zombies برای همه ی سنین جالب خواهد بود

* افزوده شدن نیروگاه ها و زامبی های جدید برای افزایش هیجان

* افزوده شدن گیاهان جدید قدرتمند برای افزایش لذت بازی

* افزوده شدن راه های جدید شگفت انگیز برای محافظت

* جمع آوری کلید برای باز کردن قفل گیاهان جدید
* امکان بازی به صورت آنلاین و باز شدن بخش های جدید
* دارا بودن گرافیک عالی و کیفیت صداگذاری واقعی نسبت به نسخه قبل

 

 

  دانلود اپلیکیشن      راهنمای دانلود  

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “Plants vs Zombies 2 HD Mode + Data”