100 درصد

نویسنده
آروند استودیو
عرضه
2016-05-07
نسخه
1.6
نیازمندی
اندروید 2.3.3 وبالاتر

فکر می‌کنی ذهنت خیلی فعاله؟ یعنی حافظت خیلی قویه و همه چی یادت می‌مونه؟ اگه آره بهتره بازی 100 درصد رو همین الان نصب کنی و ببینی ذهنت چند مرده حلاجه!!
حتی اگر فکر می‌کنی جدیدا تمرکز ذهنیت کم شده، کلمات یادت میره و باید همش دنبال کلمات بگردی هم بهتره 100 درصد رو نصب کنی، چون مطمئن باش خیلی به رشد ذهن و حافظت کمک می‌کنه!
100 درصد از یک بازی معروف خارجی و بسیار پرطرفدار که بیش از 50 میلیون کاربر داره الگوبرداری شده است. این بازی بهترین راه برای ساماندهی ذهن شماست. هم لذت می‌برین هم این که دامنه کلمات در حافظه‌تون بیشتر میشه!
ما قصد داریم به صورت منظم بازی رو آپدیت کنیم و مراحل و امکانات بیش‌تری به بازی اضافه کنیم. پس …

Product Description

فکر می‌کنی ذهنت خیلی فعاله؟ یعنی حافظت خیلی قویه و همه چی یادت می‌مونه؟ اگه آره بهتره بازی ۱۰۰ درصد رو همین الان نصب کنی و ببینی ذهنت چند مرده حلاجه!!
حتی اگر فکر می‌کنی جدیدا تمرکز ذهنیت کم شده، کلمات یادت میره و باید همش دنبال کلمات بگردی هم بهتره ۱۰۰ درصد رو نصب کنی، چون مطمئن باش خیلی به رشد ذهن و حافظت کمک می‌کنه!
۱۰۰ درصد از یک بازی معروف خارجی و بسیار پرطرفدار که بیش از ۵۰ میلیون کاربر داره الگوبرداری شده است. این بازی بهترین راه برای ساماندهی ذهن شماست. هم لذت می‌برین هم این که دامنه کلمات در حافظه‌تون بیشتر میشه!
ما قصد داریم به صورت منظم بازی رو آپدیت کنیم و مراحل و امکانات بیش‌تری به بازی اضافه کنیم. پس برای استفاده از امکانات و مراحل جدید همیشه بازی رو آپدیت کنید.

توضیح بازی ۱۰۰ درصد

اگر یک واژه‌ی به خصوص مثل مدرسه به گوشتان بخورد، اولین چیزهایی که به ذهنتان می‌رسد چیست؟ شاید یکی به یاد مشق‌ها بی‌افتد، یکی یاد معلم‌هایش و دیگری هم به یاد لوازم‌التحریرش بی‌افتد.
در بازی ۱۰۰ درصد شما با واژه‌های این‌چنینی یا سوال‌هایی مثل «اولین کارهایی که سر صبح انجام می‌دهید» یا «چیزهایی که بلیت می‌خواهند» و همچنین تصاویر بسیار گوناگون مواجه خواهید شد، و باید پاسخ‌هایی که اکثریت مردم در این شرایط انتخاب کردند را حدس بزنید و با پشت سر گذاشتن بیش از ۲۴۰ مرحله ساعت‌ها سرگرم شوید.

  دانلود اپلیکیشن      راهنمای دانلود  

 

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “100 درصد”