NBC Olympics News Results

نویسنده
NBCUniversal Media, LLC
عرضه
2016-08-07
نسخه
1.1.1
نیازمندی
اندروید 4.2 وبالاتر

NBC Olympics News Result برنامه رسمی شبکه تلویزیونی NBC آمریکا میباشد که برای پوشش خبری المپیک ریو 2016 برزگترین رویداد ورزشی در جهان منتشر شده است.

شبکه تلویزیونی NBC بزرگترین شبکه تلویزیونی آمریکا است که پوشش کامل خبری به صورت نمایش مستقیم و زنده مسابقات و همچنین چوشش خبری و آرشیو آن در وبسایت و برنامه های تلفن همراه را برای مسابقات المپیک ریو 2016 انجام میدهد.

Product Description

NBC Olympics News Result برنامه رسمی شبکه تلویزیونی NBC آمریکا میباشد که برای پوشش خبری المپیک ریو ۲۰۱۶ برزگترین رویداد ورزشی در جهان منتشر شده است.

شبکه تلویزیونی NBC بزرگترین شبکه تلویزیونی آمریکا است که پوشش کامل خبری به صورت نمایش مستقیم و زنده مسابقات و همچنین پوشش خبری و آرشیو آن در وبسایت و برنامه های تلفن همراه را برای مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ انجام میدهد.

پیشنهاد ما برای دیدن مسابقات ورزشی المپیک ریو ۲۰۱۶ استفاده از این برنامه است، با توجه به تراکم مسابقات و همزمانی برگذاری ممکن است مسابقه ورزشکار محبوب شما از با دیگر ورزشکاران باشد و شبکه ورزش جمهوری اسلامی ایران در حال پخش ورزشی دیگر و یا ورزشکاری دیگر باشد، حال بهترین گزینه استفاده از برنامه NBC Olympics News Results میباشد تا بدون نگرانی به تماشای مسابقه مورد نظر بنشینید.

همچنین برنامه رسمی المپیک ریو ۲۰۱۶ گزینه کامل کننده ایی برای شما خواهد بود. در صورتی تلفن هوشمند در دسترس نداشتید جای نگرانی نیست، زیرا گوگل هم به پوشش خبری المپیک ریو پیوسته است. گوگل خبرنگار اختصاصی شما میشود!

از امکانات NBC Olympics News Results میتوان به موارد زیر اشاره کرد

بروزرسانی سریع و ریل تایم مدال ها و جدول زمان بندی مسابقات

تلویزیون آنلاین برای پخش مستقیم و آرشیو مسالقات برگذاری شده

ویدئو های برگزیده و آنالیز تخصصی آن توسط کارشناسان مرتبط با آن ورزش

نمایش مسابقات به صورت پخش همزمان از دو زاویه

ارسال هشدار و اعلان برای شما

و…

 

 

دانلود اپلیکیشن راهنمای دانلود

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the first to review “NBC Olympics News Results”