دهکده خود را بسازید و دفاع کنید

در مقابل ترول های محلی دفاع کنید

با بازیکنان سراسر جهان به نبرد بپردازید

دهکده دشمنانتان را با خاک یکسان کنید

در بین هزاران کلن بازی کنید

بهترین بازی استراتژی

این بازی باعث می شود که شما در یک بازی استراتژی و حماسی به پیروزی فکر کنید که بسیار هیجان انگیز است.روستای خود را بسازید و نیروهای نظامی را اموزش دهید و با هزاران بازیکن انلاین نبرد کنید.مدت ها منتظر این بازی بوده اید و این بازی برروی اندروید نیز قابل اجرا می باشد.زمان ان فرارسیده است که برای رهایی از دست دشمنان مبارزه کنید.این بازی رایگان است.توجه کنید که در عین حالی که این بازی کاملا رایگان است برخی از مراحل ان پولی است.

Clash Royale

سبک بازی

یک بازی استراتژی جالب از سازندگان بازی Clash of Clans با حضور شخصیت های دوست داشتنی این بازی و خیلی چیزهای دیگر! که به سبک کارتی می باشد.

هدف بازی

شما در این بازی میتوانید کارت دهها شخصیت دوست داشتنی بازی کلش آو کلنز، وردها (اسپل ها) و برجک های دفاعی را بدست آورده و سطح آنها را نیز بالا ببرید. علاوه بر این شخصیت های جدیدی همچون شاهزاده ها، شوالیه ها، بچه اژادر (جمع اژدها) و … در این بازی هستند که آنها را حتی در بازی اصلی کلش آو کلنز نمیتوانید ببینید.

شما در این بازی باید شاهزاده ها را از برجک هایشان پایین بکشید و نهایتا شاه نفر مقابل را از بین ببرید تا بتوانید علاوه بر کسب افتخار بیشتر در “میدان نبرد” بازی برنده مدال های افتخار و تاج های مختلف هم بشوید.

همچنین میتوانید یک گروه (کلن) تشکیل داده و با اعضای گروه تان کارت به اشتراک بگذارید.

دانلود بازی

این بازی را می توانید از مارکت دانلود کنید

  دانلود کنید  

bg_clashofclans_character

عناوین کمپانی سوپرسل