WhatsApp  2.16.57

WhatsApp 2.16.57

WhatsApp  2.16.57

Version
دانلود۱۲
Stock
File Size23.74 MB
تاریخ ساخت۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
Verify CAPTCHA to Download

پیام رسان (مسنجر) واتس اپ

این برنامه برنامه پیام رسانی (مسنجری) است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی و دیگر گوشی ها ساخته شده است و امکان ارسال پیام به دیگران را از طریق ۳G و WiFi به شرط در دسترس بودن فراهم میاورد.

به جای پیامک زدن از این برنامه استفاده نموده و علاوه بر پیام های متنی، تصویر یا پیام های صوتی و تصویری ارسال کنید.

استفاده از این برنامه برای سال اول رایگان است اما برای سال های بعدی به ازای هر سال ۹۹ سنت خواهد بود.

 

  • چرا این برنامه؟

- عدم تحمیل هزینه ها: شما با استفاده از  این برنامه میتوانید هر چقدر که دلتان خواست با دوستان خود چت کنید. هر روز میلیون ها پیام برای دوستان خود بفرستید بدون آنکه ذره ای هزینه کنید. این برنامه از اتصال اینترنت شما که از طریق ۳G/Edge یا WiFi فراهم است، استفاده میکند.

- امکان ارسال انواع و اقسام پیام ها از تصاویر گرفته تا پیام های صوتی و تصویری به دوستان و افرادی که با آنها در تماس هستید.

- چت گروهی: با گروهی از دوستان خود چت کنید.

- عدم تحمیل هزینه های بین المللی: همانطور که برای ارسال ایمیل از کشوری به کشور دیگر هیچ هزینه ای دریافت نمیشود این برنامه نیز هیچ هزینه ای را برای ارسال پیام بین کشورهای  مختلف به کاربران خود تحمیل نمیکند. به جای پیامک زدن  و تقبل هزینه های بین المللی آن با دوستان خود در هر کجای دنیا که هستند بدون صرف هیچ گونه هزینه ای چت کنید.

- دیگر نیازی به پین کد و نام کاربری نیست: چرا زحمت حفظ کردن نام کاربری یا پین کد را به خود میدهید؟ این برنامه از هیچ پین کد یا نام کاربری استفاده نمیکند و معرف شما همچون زمان پیامک زدن شماره تلفن تان خواهد بود. واتس اپ همچنین میتواند بدون هیچ مشکلی  از لیست افراد موجود در دفترچه تلفن گوشی شما استفاده کند.

- عدم نیاز به ورود یا خروج از حساب کاربری: دیگر لازم نیست اگر در رایانه یا دستگاه دیگری از این برنامه استفاده میکنید حتما از حساب کاربری خود خارج شوید چرا که این برنامه همواره در حالت اتصال قرار دارد.

- عدم نیاز به اضافه کردن اشخاص به لیست دوستان تان در خود برنامه چرا که این برنامه از دفترچه تلفن خود گوشی استفاده میکند و افرادی که این برنامه را دارند به صورت خودکار در لیست دوستان قرار میگیرند.